KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 95’inci Yıl dönümü Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun katılımlarıyla büyük bir coşkuyla kutlandı.

Süleyman Demirel Kültür Merkezinde düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına; Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Vali Yardımcısı Derviş Ahmet Set, İl Emniyet Müdürü Levent Yarımel, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve il protokolü katıldı.

Konuşmaların ardında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında düzenlenen şiir dalında dereceye giren Mesude İşman Ortaokulundan Rabia Doğan birinci, Hereke Uzunpınar Ortaokulundan Yusuf Akdere ikinci, Körfez Petkim Ortaokulundan Nisa Oral üçüncü, Resim dalında Kaymakam Hikmet Özbağçı İlkokulundan Elif Düzenli birinci, Mevlana Ortaokulundan Beyzanur Kün ikinci ve Yeşilkent İlkokulundan İrem Güngör üçüncü olarak ödüllerini Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından verildi.  

 

Yahya Kaptan Ortaokulu ve Bosna Hersek Halkoyunları ekiplerinin gösterileri ile devam edilen törende, Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu çocuk korosunun konseri büyük beğeniyle izlendi ve günün anısına toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

 

23232323232323232323232323

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.