KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı...

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı, Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’u ve İl Protokolünün katılımıyla Süleyman Demirel Kültür Merkezinde gerçekleştirildi...
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı...

 

.: 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMA PROGRAMI :.

 

        24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı, Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Süleyman Demirel Kültür Merkezinde düzenlenen kutlama törenine;  Valimiz Sayın  Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun yanısıra, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Vali Yardımcısı Derviş Ahmet SET, İzmit Kaymakamı Ersin EMİROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören İzmit Halk Eğitim Merkezi folklör ekibinin halkoyunları gösterisi ile devam etti.

Mesleğe yeni başlayan öğretmenler adına Kılıçarslan Ortaokulu öğretmeni Sevgi GÖKIRMAK’ın yaptığı konuşmanın ardından emekli öğretmenler adına Fahri ERSOY bir konuşma yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI’nın mesajı okundu.

Sayın Valimiz  bu yıl emekliye ayrılan öğretmenlere Hizmet Şeref Belgelerini ve  öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğretmen ve öğrencilere  ödüllerini vererek, tebrik etti ve günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

İlimizde çeşitli okullarda stajyer öğretmen olarak görev yapan öğretmen adayları törenle yeminlerini ederek, okunan Öğretmen Marşı ile tören sonlandırıldı.

 

Programdan Bazı Kareler...

 

24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım24 kasım

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.