KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİR BAŞARI DA O OKULUMUZDAN

BİR BAŞARI DA O OKULUMUZDAN

 

BİR BAŞARI DA O OKULUMUZDAN

 

Avrupa’da okul ortaklıklarının kurulması, bilişim teknolojilerinin eğitim öğretim faaliyetlerinde kullanılmasının yaygınlaştırılması, öğrenci öğretmenlerin bilişim teknolojilerinin ve yabancı dili kullanma becerilerinin artırılması amacıyla eTwinning faaliyetleri yürütülmektedir. eTwinning kapsamında gerçekleştirilen projelerin kaliteleri, ulusal çapta “Ulusal Kalite Etiketi”, Avrupa çapında ise Avrupa Kalite Etiketi ile değerlendirilmektedir. 2016 yılı içerisinde, eTwinning faaliyeti kapsamında İzmit Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu yapmış oldukları CH@NT! isimli proje ile Mehtap KILIÇ “Ulusal Kalite Etiketi” sertifikası almaya hak kazanmıştır.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK “Ulusal Kalite Etiketi” vermek üzere İzmit Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu Müdürü Necmettin TÜRKMEN, Sınıf öğretmeni Mehtap KILIÇ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa DOĞAN ve eTwinning İl Koordinatörü Sinan SARI’ yı makamında kabul etti. Kalite etiketi alan öğretmeni ve okulu başarılarından dolayı tebrik etti ve çalışmalarının devamını diledi.

 

15-06-201715-06-2017

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.