KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çayırova TOBB İmam Hatip Ortaokulu Açılış Töreni

Çayırova TOBB İmam Hatip Ortaokulu Açılış Töreni

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yapımı gerçekleştirilen toplamda 24 derslikli, çok amaçlı salon, konferans salonu, laboratuvarlar, bilgisayar dersliği, kız ve erkek mescitleri ile abdesthaneleri bulunan  Kocaeli TOBB İmam Hatip Ortaokulunun açılış töreni, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK ile Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Törene; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK ile Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun yanısıra, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel SekreteriTahir BÜYÜKAKIN,  Vali Yardımcısı Derviş Ahmet SET, Çayırova Kaymakamı Turgut ÇELENKOĞLU,  İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK,  TOBB Başkanı Rıfat HİSARCIKLIOĞLU, Çayırova Belediye Başkanı Şevki DEMİRCİ ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan tören, TOBB İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Zeynep Sude KULABER’in Hz. Mevlana’nın Etme adlı şiirini  okumasıyla devam etti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK ile Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU ve protokol üyeleri, TOBB İmam Hatip Ortaokulunun açılış kurdelesini hayırlı olsun dilekleriyle kestiler.

 

TOBB Başkanı Rıfat HİSARCIKLIOĞLU’nun TOBB yayınlarının kitaplarını okul kütüphanesine hediye etmesinin ardından, Sayın Bakanımız ve Sayın Valimiz ile protokol üyeleri,  TOBB İmam Hatip Ortaokulunu gezerek, öğrencilerle sohbet ettiler ve onlara hediyeler vererek fotoğraf çektirdiler.

 

tobbtobbtobbtobbtobbtobbtobbtobbtobbtobbtobbtobbtobbtobbtobb

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.