KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Darıca Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Özgül Amasyalı Çok Amaçlı Salon ve Spor Kompleksi’nin açılışı

Darıca Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ve Özgül Amasyalı Çok Amaçlı Salon ve Spor Kompleksi’nin açılışı

 

 

Darıca Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Özgül Amasyalı Çok Amaçlı Salon ve Spor Kompleksi’nin açılışı TBMM eski Başkanı Zonguldak Milletvekili Sayın Köksal Toptan’ın da katıldığı tören ile  gerçekleşti.  Açılışa ayrıca Kocaeli eski milletvekili İsmail Hakkı AMASYALI,  Kocaeli Vali Yardımcısı Derviş Ahmet SET, Darıca Kaymakamı Ömer KARAMAN, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürümüz Fehmi Rasim ÇELİK, Darıca Belediye Başkanı Şükrü KARABACAK, Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail OĞUZ, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

 

 Protokol üyeleri  tarafından  Darıca Öğretmen Füsun Erdemir Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Özgül Amasyalı Çok Amaçlı Salon ve Spor Kompleksi’nin açılış kurdelesi kesildi ve kurdele kesimi sonrasında protokol üyeleri ile katılımcılar  okulu gezdi.

 
erdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemirerdemir

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.