Haberler Dönüştürülmesi Planlanan 12 Okul İle İlgili Veli Görüş ve Öneri Formu....

Dönüştürülmesi Planlanan 12 Okul İle İlgili Veli Görüş ve Öneri Formu....

İlimizde faaliyet gösteren ve dönüştürülmesi planlanan 12 okul ile ilgili veli görüşü alınacaktır. İlgili Okulların velilerinin hazırlanan formu doldurması alınacak kararlar için bizlere yol gösterecektir... İLGİLİLERE ÖNEMLE DUYURULUR...

 

DÖNÜŞTÜRÜLMESİ PLANLANAN 12 OKUL İLE İLGİLİ VELİ GÖRÜŞ VE ÖNERİ FORMU

(Formu Doldurmadan Önce Lütfen Aşağıdaki Açıklşamaları Okuyunuz)

 

 

form

 

İZMİT İLÇESİ OKUL DÖNÜŞÜM PLANLAMALARI

 

ULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU

            Ulusal Egemenlik Ortaokulunun kayıt alanında bulunan ilkokul öğrencileri 30 Ağustos İlkokuluna ve Dr.Ferdi Koçal İlkokuluna gitmektedir. Ulusal Egemenlik Ortaokuluna ilkokul kısmı açılarak bölgedeki ilkokul öğrencilerinin bu okula gitmeleri sağlanacaktır.

 

30 AĞUSTOS İLKOKULU

30 Ağustos İlkokulunun kayıt alanında bulunan ortaokul öğrencileri Ulusal Egemenlik Ortaokuluna ve 29 Ekim Ortaokuluna gitmektedirler. 30 Ağustos İlkokuluna ortaokul kısmı açılarak bölgedeki ortaokul öğrencilerinin bu okula gitmeleri sağlanacaktır.

 

ULUBATLI HASAN İLKOKULU

Ulubatlı Hasan İlkokulunun ilkokul kısmı kapatılarak ortaokula çevrilecektir. Ulubatlı Hasan İlkokulu öğrencileri Leyla Atakan İlkokuluna gönderilecektir.

 

LEYLA ATAKAN İLKOKULU

Leyla Atakan İlkokulunun bünyesinde bulunan 7 ve 8.sınıf öğrencileri Ulubatlı Hasan Ortaokuluna gönderilecektir.

 

TAVŞANTEPE İLKOKULU/ORTAOKULU

İzmit Cephanelik mevkiinde yapılan yeni bina Tavşantepe Ortaokulu olarak eğitim öğretime başlayacaktır. Tavşantepe İlkokulu/Ortaokulunun orta kısım öğrencileri bu okulda eğitim görecek olup Tavşantepe İlkokulu müstakil ilkokul olarak eğitim öğretime devam edecektir.


İ.SÜREYYA YİĞİT İLKOKULU/ORTAOKULU

İ.Süreyya Yiğit İlkokulu/Ortaokulunun ortaokul öğrencileri Tavaşantepe Ortaokuluna gönderilerek bu okulun orta kısmı kapatılacaktır. Ortaokul kısmı kapatılan okul İ.Süreyya Yiğit İlkokulu olarak eğitime devam edecektir. 

 

 

 

 

 

DERİNCE İLÇESİ OKUL DÖNÜŞÜMLERİ

 

SIRRIPAŞA ORTAOKULU – İBNİ SİNA İLKOKULU 

Sırrıpaşa Ortaokuluna yeni bina yapılmakta olup bu okulun 3 ve 4.sınıf öğrencileri İbni Sina İlkokuluna; İbni Sina İlkokulundaki 7 ve 8.sınıf öğrencileri ise Sırrıpaşa Ortaokuluna dahil edilecektir. Her iki okulda Sırrıpaşa Ortaokulunun inşaatı tamamlanıncaya kadar İbni Sina İlkokulunda (Sırrıpaşa Ortaokulu sabahçı, İbni Sina İlkokulu öğlenci) eğitim öğretime devam edecektir.

 

SABANCI ORTAKLARI VE ÇALIŞANLARI İLKOKULU

Sabancı Çalışanları ve Ortakları İlkokulundaki 7 ve 8.sınıf öğrencileri aynı okulda eğitimlerine devam edecektir.

PİRİ REİS ORTAOKULU

Piri Reis Ortaokulunun bünyesinde bulunan 3 ve 4.sınıf öğrencileri aynı okulda eğitimlerine devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

GEBZE İLÇESİ OKUL DÖNÜŞÜMLERİ

 

ADEM YAVUZ MAHALLESİ İLKOKULU/ORTAOKULU

Gebze Adem Yavuz Mahallesinde yapımı tamamlanan okul Adem Yavuz Mah.İlkokulu/Ortaokulu olarak 2013-2014 eğitim öğretim yılından itibaren hem ilkokul hem de ortaokul olarak eğitim verecektir. 

ERTUĞRUL GAZİ İLKOKULU/ORTAOKULU

Ertuğrul Gazi İlkokulu/Ortaokulunun orta kısmı kapatılarak ortaokul öğrencileri Adem Yavuz Mah.İlkokul/Ortaokulunun ortaokul kısmına gönderilecektir. Ertuğrul Gazi İlkokulu müstakil ilkokul olarak eğitime devam edecektir. 

 

 

 

form

 

 

 Yayın:21.08.2013 - Güncelleme:26.08.2013 - 23:12 - Görüntülenme:2573