KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumu Yöneticileri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Eğitim Kurumu Yöneticileri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlköğretim Haftası okul açılışı için ilimizde bulunan İnsan Kaynakları Genel Müdürümüz Sayın Hamza AYDOĞDU ilimizde faaliyet gösteren resmi eğitim kurumu müdürlerimizle bir araya geldi. İzmit Sabancı Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Genel Müdürümüzün yanı sıra İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Eğitim Daire Başkanı Sayın Cevdet VURAL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Eğitim Kurumu Müdürleri katıldılar.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan toplantıda Şube Müdürü Sayın Fazilet DURMUŞ “İlimiz İnsan Kaynakları Sayısal Verilerini“ içeren bir sunum yaptı. Sunumun ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK, eğitim kurumu yöneticilerine hitap etti. Devamında Genel Müdürümüz Sayın Hamza AYDOĞDU eğitim kurumu yöneticileri ile tecrübelerini paylaştı, sorunlarını dinledi ve bu sorunların çözümü konusunda önemli açıklamalarda bulundu. 

 

törentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentören

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.