KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gebze Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Düzenlenen Törenle Açıldı

   
Gebze Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Düzenlenen Törenle Açıldı

 

 

        Eğitime %100 destek kampanyası çerçevesinde yapımı tamamlanan 34 derslikli Gebze Anadolu Kız İmam Hatip Lisesinin açılış töreni, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IŞIK ve Kocaeli Valisi Ercan TOPACA’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

        Törene; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri IŞIK, Kocaeli Valisi Ercan TOPACA, Kocaeli Milletvekili Mehmet Ali OKUR, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Vali Yardımcısı Derviş Ahmet SET, Gebze Kaymakamı Mehmet ARSLAN, İl Emniyet Müdürü Levent YARIMEL, Yatırım İzleme Koordinasyon Başkan Vekili Burhan ERES, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK ve Gebze Belediye Başkanı Adnan KÖŞKER ve çok sayıda kişi katıldı.  Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halk oyunları ekibinin Trakya ve Ege yöresi folklör gösterileri ile başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti. Konuşmaların ardından  Bakan IŞIK, Vali TOPACA ve beraberindeki protokol üyeleri Gebze Anadolu Kız İmam Hatip Lisesinin açılış kurdelesini keserek, okulu gezdiler. 

 

 

 

 


gebze_kiz_anadolu_lisesi_1gebze_kiz_anadolu_lisesi_1gebze_kiz_anadolu_lisesi_1
Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.