KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ BİLGİLENDİRME ve DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ BİLGİLENDİRME ve DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

 

Müdürlüğümüz tarafından belirli aralıklarla düzenli olarak yapılan “İlçe Milli Eğitim Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı” 28.04.2015 tarihinde Körfez ilçesinde gerçekleştirilmiştir. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK’in başkanlığını yaptığı toplantıya, Maarif Müfettişleri Başkanımız, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Yöneticilerimiz ve Tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz katılmışlardır.

İl Müdürümüzün açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim OKUTAN’ın sunduğu Körfez İlçesi Eğitim Göstergelerinin yer aldığı sununun ardından, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa DOĞAN ilçeler bazında Kocaeli ili sınav sonuçlarının analizini İlçe Milli eğitim Müdürleri ile paylaştı. Toplantıda geçmiş sınav sonuçlarının yanı sıra 29.04.2015 tarihinde yapılacak  “8. Sınıf Ortak Sınavları“ konusunda alınacak tedbirler, yapılacak işlemler ile ilgili bilgilendirme ve istişare yapıldı.

 

Kocaeli ili Eğitimi ile ilgili tüm konuların görüşüldüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin de düşüncelerini paylaştığı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı, İl Milli eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK başkanlığında ilimizdeki tüm ilçelerde gerçekleştirilmektedir.

 

ilcememtopilcememtopilcememtopilcememtopilcememtopilcememtopilcememtopilcememtopilcememtop

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.