KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde düzenli olarak her ay farklı ilçelerde yapılan “İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Bilgilendirme Ve Değerlendirme Toplantısı”  9 Ekim 2015 tarihinde Karamürsel ilçemizde gerçekleştirilmiştir.

Karamürsel Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde, Vali Yardımcısı Sayın Derviş Ahmet SET ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve İl Yöneticilerimiz katılmışlardır.

Toplantıda, yeni eğitim-öğretim yılına başlarken okul ve kurumlarımızın durumu istişare edilmiş, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizin ilettiği sorun ve öneriler değerlendirilmiş, eğitim-öğretim yılı başı değerlendirmesi, odak projesi, Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile yapılacak denetimler ağırlıklı konular olarak görüşülmüştür.

Yapılan toplantıda ayrıca, İlçe Milli Eğitim müdürlüklerimizden uygulamalarda beraberlik ve süreçleri iyi değerlendirme konusunda özen gösterilmesi istenmiştir.


toplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantı

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.