KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kartepe Süleyman Şah İlkokulu Açılış Töreni Yapıldı.

Kartepe Süleyman Şah  İlkokulu Açılış Töreni Yapıldı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan, toplamda 24 derslikli, 2 adet anasınıfı, 1 konferans salonu ve labaratuvarları bulunan Kartepe Süleyman Şah  İlkokulunun açılış töreni, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK ile Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Törene; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK ile Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun yanısıra, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Vali Yardımcısı Derviş Ahmet SET, Kartepe Kaymakamı Ayhan DURMUŞ, İl Emniyet Müdürü Levent YARIMEL, İl Milli Eğitim Müdür Vekili  Muhlis ÖZTÜRK, KoCAELİ Ticaret Odası başkanı Murat ÖZDAĞ, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin ÜZÜLMEZ ve çok sayıda kişi katıldı.

Kartepe Belediyesi folklör ekibinin Artvin yöresi halkoyunları gösterisi ile başlayan tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK ile Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU ve protokol üyeleri hayırlı olsun dilekleriyle Süleyman Şah İlkokulunun açılışını gerçekleştirerek, günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler.

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK ile Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU ve protokol üyeleri Süleyman Şah İlkokulunu gezdiler ve öğrenciler ile tek tek ilgilenerek, hediyelerini verdiler. Sayın Bakanımız ve Sayın Valimiz, törenin ardından okul idarecileri ile öğretmenleriyle bir araya geldiler ve onların sorunlarını dinleyerek, yaş pasta kestiler.

 

ssssssssssssssssssssssssss
ss

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.