T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ana Sayfa  Duyurular  KOCAELİ İLİ ÖĞRETMEN NORM-MEVCUT DURUMUNU GÖSTERİR LİSTE
KOCAELİ İLİ ÖĞRETMEN NORM-MEVCUT DURUMUNU GÖSTERİR LİSTE Yayın tarihi: 10.07.2013 - 11:48 - Görüntülenme Sayısı: 26182

 

 

2013 İL İÇİ İSTEĞE BAĞLI YER DEĞİŞTİRME İŞLEMLERİ

( İL NORM-MEVCUT DURUMU )

 

ÖNEMLİ NOT

M.E.B.  Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği doğrultusunda duyurusu yapılan İl İçi Yer Değiştirme Müracaatlarında aşağıda yayımlanan norm-mevcut durumu listesinde yer alan okullardan norma göre ihtiyaç olan okullar ile beraber norma göre ihtiyaç olmayan okullar da bulunmaktadır.  Atamalar eş zamanlı yapılacağından şu anda alanınızda ihtiyaç olmadığı gözüken okullardaki öğretmenlerin başka okulları tercih etmesi ve atanması durumunda bu okulda da boş kadro oluşacak ve bu okulu tercih eden öğretmenler okula atanacaktır. Bu nedenle yayımladığımız bu listede kadrosu dolu olan okulları da tercih edebilirsiniz.

 

* Halen (inceleme, soruşturma, hizmetin gereği, okul dönüşümü vb.) atma ve yer değiştirme işlemleri devam ettiğinden şu an boş olarak gözüken kadrolar il içi atamaların yapılacağı gün münhal olmayabilecektir.

 

* İzmit Bilim ve Sanat merkezini sadece Bilim ve Sanat Merkezi Öğretmeni unvanlı öğretmenler tercih edebilir ve atanabilir. Bu öğretmenler dışında atama yapılmayacaktır. Tercihlerinizde bu durumu da göz önünde bulundurunuz.

 

 

Ayrıca;

1- İzmit Türkan Dereli Ortaokulu 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı başında kapatılacağından bu okula alan öğretmenleri (Birinci kademe öğretmenleri hariç),

2- İzmit Zafer İlkokulu 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı başında kapatılacağından bu okula 1. Kademe öğretmenleri (sınıf öğretmeni, okul öncesi vb.) ,

3- Gebze Muzaffer Altıntaş  İlkokulu 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı başında kapatılacağından bu okula 1. Kademe öğretmenleri (sınıf öğretmeni, okul öncesi vb.) ,

4- İzmit İbn-i Sina İlkokulu 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı başında kapatılacağından bu okula 1. Kademe öğretmenleri (sınıf öğretmeni, okul öncesi vb.)

bu okulları tercih etmemelilerdir. Tercih etmeleri durumunda yukarıda belirttiğimiz durumu kabul etmiş sayılırlar.

 

 

KOCAELİ İLİ ÖĞRETMEN NORM-MEVCUT DURUMUNU GÖSTERİR LİSTE

NOT : Dosya boyutu büyük olduğu için sıkıştırılmıştır. Sıkıştırılmış dosyayı indirdikten sonra Sıkıştırma programları ile açınız.

DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...