KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lojman Tahsisi

Lojman Tahsisi

Kuruçeşme Mevkii İzmit Yeni Mahalle, Asalet Sokakta bulunan 50 daireli Müdürlüğümüz lojmanları için 2015 yılında 2. konut tahsis listesi oluşturulacaktır. (Müdürlüğümüz lojmanlarının yakıt kullanımı kömürden doğalgaza dönüştürülmüştür.)

Gerek mevcut boş konut için gerekse de 2015 yılı içerisinde lojmanlarda ikamet eden personelden nakil gitme, emeklilik vb. nedenlerle başka konutlarında boşalabileceği göz önüne alınarak hazinenin gelir kaybına uğramaması için konut tahsis listesi oluşturulması için Valilik Oluru alınmış olup, isteklilere tahsis edilecektir.

Tahsis listesinde önceliğin Müdürlüğümüz personelinde olmak üzere; Müdürlüğünüz ve Müdürlüğünüze bağlı okul-kurum personelinden başvuruda bulunacak olanların ekte gönderilen ‘Kamu Konutları Tahsis Formu’ nun eksiksiz doldurularak imzalanması ve söz konusu formların en geç 09.11.2015 tarihi mesai bitimine kadar resmi yazı ekinde Müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekmektedir.

Talep beyannameleri ‘Konut Dağıtım Komisyonu’ tarafından değerlendirilecek, 2015 yılı sonuna kadar geçerli olacak olan ‘Sıralama Listesi’ Müdürlüğümüz www.kocaelimem.com.tr sayfasında yayınlanacaktır.

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.