KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ EĞİTİMDE, SEKTÖRLER VE REEL KESİMLE İŞBİRLİĞİ TEMELİNDE BAŞLAYAN BU MODELLEME İLE KOCAELİ TÜRKİYE´YE ÖRNEK OLACAKTIR.

MESLEKİ EĞİTİMDE, SEKTÖRLER VE REEL KESİMLE İŞBİRLİĞİ TEMELİNDE BAŞLAYAN BU MODELLEME İLE KOCAELİ TÜRKİYE´YE ÖRNEK OLACAKTIR.

 

 

Etkili İşbirliği yapılarak eğitim-istihdam ilişkisinin güçlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilecek olan Kocaeli Mesleki ve Teknik Eğitim-Sektör işbirliği toplantısı Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi salonunda gerçekleştirilmiştir. 

Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun yanı sıra Bakanlığımız Müsteşar Yardımcısı Ercan Demirci,  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay, Vali Yardımcıları,  İlçe Kaymakamları, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İlçe Belediye Başkanları, İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali KOPUZ, Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Babür Özçelik, Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı Recep Altın, Sanayi Odası  adına TOSB Yönetim Kurulu Başkanı Yunus ÇİFTÇİ, İstanbul Ticaret Odası Başkanı  İbrahim Çağlar, Kocaeli Ticaret Odası Başkan Vekili  Necmi Bulut, Körfez Ticaret Odası Başkanı Sibel Moralı, , Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Kaya, İMES Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl Erboz, Marka Genel Sekreteri Mustafa Ayhan, OSB Bölge Müdürleri, daire müdürleri, oda başkanları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 

            Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantıda, İl Milli Eğitim Müdürüz Sayın  Fehmi Rasim Çelik, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Karaosmanoğlu ve Müsteşar Yardımcımız  Ercan Demirci’nin konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu’nun yaptığı konuşmalarıyla devam etti  Program sonunda soru cevap şeklinde karşılıklı bilgi alışverişi yapıldı ve öneriler değerlendirildi.05-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-201705-01-2017


Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.