KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz ve Öğretmenler Günü Kutlama Kurulu, Huzurevinde Kalan Öğretmenlerimizi ve Büyüklerimizi Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz ve Öğretmenler Günü Kutlama Kurulu Huzurevinde Kalan Öğretmenlerimizi ve Büyüklerimizi Ziyaret Etti
Milli Eğitim Müdürümüz ve Öğretmenler Günü Kutlama Kurulu, Huzurevinde Kalan Öğretmenlerimizi ve Büyüklerimizi Ziyaret Etti.

 

Huzurevinde Kalan Öğretmenlerimiz ve Büyüklerimiz Ziyaret Edildi


         Öğretmenler Günü Kutlama Kurulu, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla Huzur evinde kalan öğretmenleri ziyarette bulundu. Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Bekir YÜMNÜ, İl Milli Eğitim  Şube müdürü M.Haşmet BATUR, İzmit Ulugazi İlkokulu Müdürü Abdullah ÜNÜVAR, İzmit Yahya Kaptan Müdürü Hüseyin GÜRKAŞ, Ulubatlı Hasan Ortaokulu Müdürü İlknur DURMAZ,  Muammer Dereli Fen Lisesi Müzik Öğretmeni Ömer KİREMİTÇİ , İzmit Lisesi Öğretmeni Şadiye İLHAN katılmışlardır.

 

Ziyaretten Bazı Kareler... 

ziyaretlerziyaretlerziyaretlerziyaretlerziyaretlerziyaretlerziyaretlerziyaretlerziyaretler

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.