KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Haftası Dolayısıyla Karatepe İlkokulu Ziyaret Edildi...

Öğretmenler Günü Kutlama Kurulu, Öğretmenler Haftası dolayısıyla Karatepe İlkokulu’na ziyaret düzenledi.
Öğretmenler Haftası Dolayısıyla Karatepe İlkokulu Ziyaret Edildi...

 

KARATEPE İLKOKULU ZİYARETİ


       Öğretmenler Günü Kutlama Kurulu, Öğretmenler Haftası dolayısıyla Karatepe İlkokulu’na ziyaret düzenledi. Ziyarette Vali yardımcısı Derviş Ahmet SET, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK, Maarif Müfettişleri Başkanı Volkan AĞYEL, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri Hazır bulundu.

Vali Yardımcısı Derviş Ahmet SET İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK ve diğer protokol, Kartepe İlkokulu’ndaki eğitimcilerin Öğretmenler Gününü kutlayıp çiçek taktim etti. Protokol üyeleri, daha sonra öğrencilere hediyeler dağıtıldı. Dağıtılan hediyelere çok sevinen öğrenciler, Vali Yardımcımız Sayın Derviş Ahmet SET ve beraberindekilere teşekkür etti.

 

Ziyaretten Bazı Kareler...

 

karatepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulukaratepe ilkokulu

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.