KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Ortaöğretim Değerleme ve Akreditasyon 2. Faz-(Kocaeli Odak)” Projesinin Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

“Ortaöğretim Değerleme ve Akreditasyon 2. Faz-(Kocaeli Odak)” Projesinin Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

 

 Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kocaeli Üniversitesi işbirliği ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansının desteğiyle hazırlanan “Ortaöğretim Değerleme ve Akreditasyon 2. Faz-(Kocaeli ODAK)” projesinin bilgilendirme toplantısı Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

Valilik Kocatepe Toplantı Salonunda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına, Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU’nun yanısıra; Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin HÜLAGÜ, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK, Daire Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri Katıldı.

 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantıda sırasıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim Çelik ve Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU proje ile ilgili konuşmalarını yaptı. Protokol konuşmalarının ardından Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim görevlisi Yrd. Doç. Dr. İsmet ŞAHİN tarafından tüm ortaöğretim okul müdürlerine Kocaeli ODAK projesinin ilk değerlendirme ve analiz sonuçları ile yapılacak hizmet içi eğitim seminerleri hakkında bilgi verildi.


törentörentörentörentörentörentörentörentörentörentörentören

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.