KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Selim Yürekten Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi düzenlenen törenle açıldı

Selim Yürekten Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi düzenlenen törenle açıldı

Eğitime %100 destek kampanyası çerçevesinde Enpay Grubu Onursal Başkanı Selim YÜREKTEN tarafından yaptırılan, 24 derslik, 3 adet atölye ve konferans salonundan oluşan  Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açılış töreni, Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Törene; Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA’nın yanısıra, Kocaeli Milletveki Haydar AKAR, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU, Vali Yardımcısı Derviş Ahmet SET, Başiskele Kaymakamı Ali PARTAL, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin AYAZ, Enpay Grubu Onursal Başkanı Selim YÜREKTEN ve çok sayıda kişi katıldı.

Kocaeli Valisi Sayın Ercan TOPACA ve protokol üyeleri hayırlı olsun dilekleriyle Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin açılış kurdelesini keserek, okulu gezdiler ve öğrencilere ders kitaplarını dağıttılar.


SELİM YÜREKTENSELİM YÜREKTENSELİM YÜREKTENSELİM YÜREKTENSELİM YÜREKTENSELİM YÜREKTENSELİM YÜREKTENSELİM YÜREKTENSELİM YÜREKTEN

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.