KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tablet Dağıtım Töreni

Tablet Dağıtım Töreni

Tablet Dağıtım Töreni

 

Milli Eğitim Bakanlığının yürüttüğü “Eğitimde Fatih Projesi” kapsamında yurt genelinde eş zamanlı olarak tablet dağıtım töreni düzenlenmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın Ankara merkezli canlı yayın ile tüm illerde katıldığı tören ilimizde İzmit Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir.

İlimizde yapılan törene Vali Yardımcısı Sayın Derviş Ahmet SET, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Protokolü, Öğretmenler ve Öğrenciler Katılmışlardır.

Törende, Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmaları canlı olarak yayınlanmış ve Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını takriben Kartepe Özdilek İlkokulu Öğrencilerimizin Halk Oyunları gösterisi izlenmiştir. İl Protokolünün konuşmalarının ardından törene katılan ilimiz İzmit Mimar Sinan Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencilerine tablet bilgisayarları teslim edilmiştir. İlimizdeki diğer okullarda eğitim gören öğrencilerimize de kademeli olarak tablet bilgisayarları teslim edilecektir. Dağıtılan bu tablet bilgisayarlar okullara kurulan etkileşimli tahta ile de bağlantılı çalışacaktır.

 

 

fatihfatihfatihfatihfatihfatihfatihfatihfatihfatihfatihfatihfatih

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.