KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na Katılacak Öğrencilerimize Başarılar…

Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na Katılacak Öğrencilerimize Başarılar…

Sevgili Öğrenciler;

 Yoğun bir çalışma temposunun ardından 13 Mart 2016 Pazar günü Yükseköğretime Geçiş (YGS) Sınavı’na gireceksiniz. Bu sınavda geleceğinizi inşa etmek için uğraş vereceksiniz. Emek ve gayretlerinizin karşılığını alacağınıza inanıyorum.

Devletimiz sizin eğitim-öğretim kalitenizi artırmak ve sizlere daha iyi bir gelecek hazırlamak için gayret ediyor. Sizler de verilen tüm bu emekleri değerlendirmek için çok gayret ettiniz. Girecek olduğunuz sınav ise bu çalışmalarınızın değerlendirileceği bir vasıta olacak. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Gireceğiniz hiçbir sınav sağlığınızdan ve sizden daha önemli değildir. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın aklınızdan çıkarmamanız gereken bir şey var ki: Bizim için değerli olan sizlersiniz. 

Sayın Veliler;

Çocuklarımız bizlerin yarını, geleceğidir. Öğrencilerimizin uzun çalışma maratonu sonunda yaşamlarını şekillendirmek için, üniversiteyi kazanması en büyük dileğimiz. Sınav sonucunda alacakları puan her ne olursa olsun onlara her zaman destek olalım ve onlara ne kadar değerli olduklarını hissettirelim. Hiçbir sınav ve alınacak hiçbir sonucun, çocuklarınızın gözünüzdeki ve gönlünüzdeki değerini değiştirmeyeceğine inanıyorum. Çocuklarınızı daima seviniz çünkü çocuklarınız en kıymetli hazinenizdir.

13 Mart 2016 Pazar günü gerçekleştirilmesi planlanan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na girecek olan öğrencilerimizi yetiştiren yönetici ve öğretmenlerimize emeklerinden ötürü teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.

                                                                                            Fehmi Rasim ÇELİK

                                                                                           İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.