KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Millet iradesini her şeyin üstünde gören bir bakış açısıyla devletimizin yanında yer alarak Türk istiklaline ve istikbaline sahip çıkan milletimiz, 15 Temmuz 2016 günü birlik beraberliğimize yapılacak her türlü saldırıya karşı tek vücut olma iradesini azim ve kararlılıkla ortaya koymuştur. Hain darbe girişimini bertaraf ederek vatan toprağının mukaddesliğini ve Türkiye Cumhuriyeti'nin ilelebet payidar kalacağını bir kez daha tüm dünyaya ilan etmiştir.

 

Bu noktada bizlere düşen, dünden ders alarak yarınları inşa etmektir. Çocuklarımızı, gençlerimizi millî-manevi şuur sahibi, demokrasiyi içselleştirmiş, vatanına milletine bağlı nesiller olarak yetiştirmektir. Millî bilinçle hareket etmek hepimiz için bir vatan ödevidir.

 

 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü vesilesiyle devleti ve milleti için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Ana Hizmet Binası Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ ........ Ek Hizmet Binası Kozluk Mah. İnönü Cad. No32 İZMİT/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59 (Ek Hizmet Binası Telefon 0262 322 12 69 )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.