KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023 Eğitim Vizyonu Kocaeli Çalıştayı
![2023 Eğitim Vizyonu Kocaeli Çalıştayı](/meb_iys_dosyalar/2019_01/15182119_IMG-20190115-WA0012.jpg)
2023 Eğitim Vizyonu Kocaeli Çalıştayı’nın ilk günü 15 Ocak 2019 tarihinde Ramada Otelde Vali Yardımcısı Sayın Osman EKŞİ ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK’in başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl yöneticileri, Kocaeli Üniversitesi ve Gebze Teknik Üniversitesi Akademisyenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.