2023 EĞTİM VİZYONU KOCAELİ ÇALIŞTAYI
![2023 EĞTİM VİZYONU KOCAELİ ÇALIŞTAYI](/meb_iys_dosyalar/2019_01/11165444_240x14455555555555555555.jpg)
Bakanlığımızın “Güçlü Yarınlar” için oluşturduğu 2023 Eğitim Vizyon Belgesi kapsamında Müdürlüğümüze bağlı tüm İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimiz Vizyon Belgesi içeriğinde bulunan 19 tematik alan ile ilgili olarak 7-8-9-10 Ocak 2019 tarihilerinde ilçe çalıştayları gerçekleştirildi.
İlçe çalıştaylarında Vizyon Belgesi Tematik Alanına uygun olacak şekilde; kurumların yönetici, idarecileri, öğretmen ve rehber öğretmenleri ile bölgede görev alan sektör temsilcileri ve akademisyenler katılım sağlamışlardır.