KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANADOLU MEKTEBİ YAZAR OKUMALARI MUSTAFA KUTLU KOCAELİ İL PANELİ DÜZENLENDİ

ANADOLU MEKTEBİ YAZAR OKUMALARI MUSTAFA KUTLU KOCAELİ İL PANELİ DÜZENLENDİ

Kocaeli İl Millî Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Mustafa KUTLU İl Paneli Necip Fazıl Kısakürek AİHL Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Daha önce okul panellerini düzenleyen Derince Kız Anadolu İHL, Körfez MedMarin Tuncer Şen Fen Lisesi, Derince Melikşah Anadolu Lisesi, Gölcük Anadolu Lisesi ve Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan panelistler; Mustafa KUTLU'nun eserlerini işlediği temalar, inanç-ibadet ikilemi, engellilik algısı ve yaşayan tabiat başlıkları altında değerlendirdiler.

İl Müdürümüz Ömer AKMANŞEN, Anadolu Mektebi İl Sorumlusu Nail EKİZ, ilçe müdürleri, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen panelin açış konuşmasını İl Koordinatörü Ayşe Nur YILDIRIM yaptı. Ardından panelistlerin sunumları gerçekleştirildi. Değerlendirme konuşmasını Sakarya Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Başkanı Prof. Dr. Yılmaz DAŞÇIOĞLU'nun yaptığı program, İl Millî Eğitim Müdürü Ömer AKMANŞEN'in Prof. Dr. Yılmaz DAŞÇIOĞLU'na çiçek takdimi ile protokol üyelerinin öğrencilere ve danışman öğretmenlere katılım belgesi vermesiyle sona erdi. Program sonrası Yılmaz DAŞÇIOĞLU,  Anadolu Mektebi öğrencilerine ve öğretmenlerine hediye edilen "Doğurgan Yara Sezai Karakoç" ve "Akıp Gidenin Cazibesi" kitaplarını sevenleri için imzaladı.

 

21-02-202421-02-202421-02-202421-02-2024

Ana Hizmet Binası Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ ........ Ek Hizmet Binası Kozluk Mah. İnönü Cad. No32 İZMİT/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59 (Ek Hizmet Binası Telefon 0262 322 12 69 )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.