BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ÇALIŞTAYI
![BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ÇALIŞTAYI](/meb_iys_dosyalar/2022_04/29122540_IMG-20220428-WA0003.jpg)
Bağımlılıkla Mücadele Yüksek Kurul Kararları doğrultusunda 81 ilde eş zamanlı olarak koordine edilen "Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı" 26-27 Nisan tarihlerinde ilimizde gerçekleştirilmiştir.
Kocaeli Valimiz Sayın Seddar Yavuz'un başkanlığında gerçekleştirilen, #benolsaydım etiketi ile tanıtılan ve iki gün süren çalıştaya İl Müdürümüz Ömer AKMANŞEN ve rehber öğretmenlerimiz katılarak; uyuşturucu, tütün, alkol ve davranışsal bağımlılıklar ile mücadele kapsamında sorun ve çözüm önerilerinin görüşülmesine katkı sağlamışlardır.