BAKAN YARDIMICIMIZ SAYIN İBRAHİM ER MİLLÎ EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE TOPLANTI YAPTI
![BAKAN YARDIMICIMIZ SAYIN İBRAHİM ER MİLLÎ EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE TOPLANTI YAPTI](/meb_iys_dosyalar/2019_02/22132523_IMG_3030.jpg)
Bakan Yardımcımız Sayın İbrahim ER, Millî Eğitim Müdürlüğü İl ve ilçe yöneticileriyle ilimiz eğitiminde yaşanan değişim-dönüşüm süreci ve 2023 Eğitim Vizyonu’na dair Kocaeli özelinde uygulanan saha çalışmaları konularının görüşüldüğü bir toplantı yaptı.
Yapılan toplantıda Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK tarafından ilimiz eğitiminde son 4 yılda yapılan faaliyetlerin ve kat edilen mesafenin verilerle ortaya konulduğu bir sunum gerçekleştirildi.