KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim-Sektör İş Birliğinde Kocaeli Zirvesi

 Eğitim-Sektör İş Birliğinde Kocaeli Zirvesi

           

Millî Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli iş gücünü yetiştirerek meslek lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin sosyal, mesleki ve yabancı dil becerilerinin artırmak amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

 

Söz konusu protokol kapsamında; eğitim-sektör iş birliğini en iyi şekilde uygulayan ve 89 protokol uygulayan Kocaeli İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Fehmi Rasim ÇELİK ile Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, TOBB Başkanı Sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞLU ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail ÇİLER bir özel görüşme yaparak Kocaeli’nin mesleki ve teknik eğitimdeki başarılı çalışmaları konusunda istişarelerde bulunarak ve mesleki eğitim ile ilgili yeni kararlar alındı.

Ana Hizmet Binası Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ ........ Ek Hizmet Binası Kozluk Mah. İnönü Cad. No32 İZMİT/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59 (Ek Hizmet Binası Telefon 0262 322 12 69 )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.