"GENÇ SÂDA KUR'AN-I KERİM'İ GÜZEL OKUMA", "GENÇ BİLALLER EZAN OKUMA" VE "GENÇ MUHAFIZLAR HAFIZLIK" YARIŞMALARI İL FİNALLERİ YAPILDI
![](/meb_iys_dosyalar/2023_03/09172230_aihl_hafYzlYk_toplu_foto.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından, Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları erkek-kız öğrencileri arasında düzenlenen "Genç SâdaKur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma", "Genç Bilaller Ezan Okuma", "Genç Nidâ Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma / Hafızlık", ve "Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışmaları" il finalleri etkinliği İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer AKMANŞEN, il yöneticileri, ilçe müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşmiştir.