HATAY'DA AHŞAP EV YAPIMI
![HATAY'DA AHŞAP EV YAPIMI](/meb_iys_dosyalar/2023_02/24115640_1_3.jpg)
Kartepe ilçemizden öğretmenler, akademisyenler ve ustalardan oluşan gönüllü 15 kişilik grup; Kocaeli'nden getirdikleri malzemeler ile Hatay'da Millî Eğitim çalışanlarının kullanımına sunulmak üzere ısı yalıtımına duyarlı ahşap prefabrik ofis, 16 adet prefabrik ev, 1 mescit, duş alma yeri, çamaşırhane ve 2 adet lavabo yapımı çalışmalar devam etmektedir.
Kartepe Kaymakamlığı, Kocaeli Millî Eğitim Müdürlüğü, Kartepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Yıldız Entegre ve Onduline fabrikalarının desteği ile yapılan çalışmalarda son aşamaya gelinmiştir.