KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HAYIRSEVERLER EĞİTİM DESTEĞİNE DEVAM EDİYOR
![HAYIRSEVERLER EĞİTİM DESTEĞİNE DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2022_06/22151822_IMG-20220621-WA0035.jpg)
Eğitime %100 Destek Kampanyası kapsamında Kocaeli Valiliği ve Hayırsever Cem Hikmet ÇELİKER arasında gerçekleştirilen 4 derslikli, yemekhane, konferans salonu ve idari birimlerden oluşan İzmit Can Murat Çeliker Anaokulu Protokol İmza Töreni, Valimiz Sayın Seddar YAVUZ, Millî Eğitim Müdürümüz Ömer AKMANŞEN ve Hayırsever Cem Hikmet ÇELİKER'in katılımlarıyla gerçekleştirildi.