KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Hizmet İçi Eğitim İşbirliği Protokolü” imzalandı

“Hizmet İçi Eğitim İşbirliği Protokolü” imzalandı

Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gebze Teknik Üniversitesi arasında “Hizmet İçi Eğitim İşbirliği Protokolü” imzalandı.

 Bu Protokolün amacı,  Kocaeli ili sınırları içerisinde yer alan Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, taraflarca (Hizmet İçi Eğitim Yönetim Kurulu) uygun görülen tüm alanlarda, hizmet içi eğitimler planlayarak, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini arttırmak; eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle artırılması ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında, taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlamaktır.

Valilik binasında düzenlenen tören öncesi Kocaeli Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU, açıklamalarda bulundu. Kocaeli’nin eğitim alanında en üst noktada model bir kent olması, temel bütün alanlarda bilimin ışığında hayat boyu öğrenmeye dayalı bir bakış sergilenmesi konularına değinen Kocaeli Valisi Hasan Basri GÜZELOĞLU’ nun konuşması sonrasında imzalar atılarak eğitim alanında yeni bir proje daha Kocaeli’ne kazandırılmış oldu.

 

Protokolün imza törenine Kocaeli Valisi Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Haluk GÖRGÜN’ ün yanı sıra GTÜ Rektör yardımcıları, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katılım gösterdi.


07-02-201707-02-201707-02-201707-02-2017

Ana Hizmet Binası Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ ........ Ek Hizmet Binası Kozluk Mah. İnönü Cad. No32 İZMİT/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59 (Ek Hizmet Binası Telefon 0262 322 12 69 )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.