İNSAN İNSANIN GÖLGESİNDE YETİŞİR
![İNSAN İNSANIN GÖLGESİNDE YETİŞİR](/meb_iys_dosyalar/2018_12/28171917_IMG_1948.jpg)
Kartepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018-2019 eğitim-öğretim yılında 88 okulumuzda uygulanmak üzere ´´Geleceğinize Gelin´´ adlı eğitim projesi hazırlanmıştır. ´´İnsan, insanın gölgesinde yetişir.´´ sloganıyla başlatılan bu proje kapsamında; “yönetici-öğretmen-veli iletişimi”, “etkin okuma becerilerinin geliştirilmesi”, “eğitimde sosyal etkinliklere daha geniş yer verilmesi” ve “öğrencilerin motivasyonlarının desteklenmesi” hususlarında yenilikçi ve özgün etkinlikler düzenlenecektir.