KOCAELİ EĞİTİMDE ÖNCÜ
![KOCAELİ EĞİTİMDE ÖNCÜ](/meb_iys_dosyalar/2017_06/16173746_IMG_7820.jpg)
KOCAELİ EĞİTİMDE ÖNCÜ
Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU, Okul Öncesi Eğitimin Geliştirilmesi ve Merkezi Sistem Sınavlarında ilimizin başarısına katkı sağlayan eğitimcilere başarı belgelerini verdi.
Makam Toplantı Salonunda gerçekleşen törene; Valimiz Sayın Hasan Basri GÜZELOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim ÇELİK, İl ve İlçe Yöneticileri katılmışlardır. Sayın Valimiz kendilerine Başarı Belgesi vererek tebrik etmişlerdir.