KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOCAELİ MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLARAK ATANAN ÖMER AKMANŞEN GÖREVİNE BAŞLADI

KOCAELİ MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLARAK  ATANAN ÖMER AKMANŞEN GÖREVİNE BAŞLADI

 

İl Millî Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik'in, Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü olarak atanması sonrası Kocaeli Millî Eğitim Müdürü olarak atanan Ömer Akmanşen görevine başladı.

Kocaeli Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Ömer Akmanşen, İl Millî Eğitim Müdürlüğü binası girişinde İl Millî Eğitim Müdür Vekili Sadık Akar tarafından karşılandı. 

İl Millî Eğitim Müdür Vekili Sadık Akar'dan görevi devralan Ömer Akmanşen, "Bugün itibarıyla, şahsıma tevdi edilen İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. Bizleri, bu kutsal göreve layık gören Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer'e şükranlarımı arz ediyorum. Bize duyulan güveni boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden çalışacağız. Ülkemizin teknoloji üssü olan şehrimize ve tüm eğitim paydaşlarımıza saygılarımı sunuyorum.

Her alanda ülkemizin lokomotif şehri olan Kocaeli'mizi, eğitimde de daha üst merhalelere taşıma çabasını sürdüreceğiz. Kocaeli eğitimine büyük bir ivme kazandıran Genel Müdürümüz Sayın Fehmi Rasim Çelik'e teşekkürlerimi arz ediyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi. 

Daha önce İzmit İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapmakta olan Ömer Akmanşen, 1969 Bolu-Dörtdivan doğumlu olup evli ve dört çocuk babasıdır. Halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Ana Hizmet Binası Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ ........ Ek Hizmet Binası Kozluk Mah. İnönü Cad. No32 İZMİT/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59 (Ek Hizmet Binası Telefon 0262 322 12 69 )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.