KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOCAELİ ÖĞRETMEN AKADEMİLERİ- EDEBİYAT AKADEMİSİ

KOCAELİ ÖĞRETMEN AKADEMİLERİ- EDEBİYAT AKADEMİSİ

Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından il , ilçe millî eğitim müdürlükleri, resmî eğitim kurumları ve özel okullarda görev yapan öğretmen ve yöneticilerin kişisel, sosyal ve kültürel yönden gelişimlerinin desteklenmesi amacıyla pilot illerde öğretmen akademileri kurulmuştur.

Pilot iller arasında yer alan İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde Kocaeli Öğretmen Akademileri kapsamında "Edebiyat Akademisi" kurulmuştur. Kocaeli Öğretmen Akademileri çalışmaları kapsamında, resmî /özel öğretim kurumlarında görev yapan öğretmen ve eğitim yöneticileri, alanında uzman isimlerle her hafta farklı temalarda belirlenen etkinliklere katılmak üzere bir araya gelecek.

Edebiyat Akademisi, İlk olarak 9 Mayıs Perşembe günü, saat 17.00'de Zeynep ARKAN'ın söyleşisi ile Kocaeli İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ek Hizmet Binasında , İl Millî Eğitim Koordinatör Öğretmeni Ayşe Nur YILDIRIM'ın moderatörlüğünde başlayacaktır.

Ana Hizmet Binası Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ ........ Ek Hizmet Binası Kozluk Mah. İnönü Cad. No32 İZMİT/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59 (Ek Hizmet Binası Telefon 0262 322 12 69 )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.