KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİLLÎ EĞİTİM BAKANIMIZ MAHMUT ÖZER OKUL YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU
![MİLLÎ EĞİTİM BAKANIMIZ MAHMUT ÖZER OKUL YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU](/meb_iys_dosyalar/2022_11/01105850_IMG_9536.jpg)
Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut ÖZER, Kocaeli Kongre Merkezinde KODELİ projesinin tanıtım töreninin ardından gerçekleştirilen 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı'nda ilimizde görev yapan okul ve kurum yöneticilerimiz ile bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.
Sayın Bakanımıza teşriflerinden dolayı teşekkür ediyoruz.