TASLAK DERS KİTAPLARI VE EĞİTİM ARAÇLARI PANELİST SEMİNERİ
![TASLAK DERS KİTAPLARI VE EĞİTİM ARAÇLARI PANELİST SEMİNERİ](/meb_iys_dosyalar/2022_06/21091119_IMG-20220620-WA0038.jpg)
Bakanlığımız tarafından toplam 18 ilde iki gün devam edecek şekilde planlanan, Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının Taslak Ders Kitabı ve Eğitim Aracı İnceleme Semineri; Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Sayın Mehmet Salih CANBAL'ın, İl Müdürümüz Ömer AKMANŞEN'in ve 478 öğretmenin katılımıyla bugün başladı.
Seminerde; ders kitapları ve eğitim araçlarını inceleme ve değerlendirme süreçleri, panelistlerin görev ve sorumlulukları, taslak kitap inceleme kriterleri gibi konularda bilgiler verildi.