KOCAELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK 50. LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ TÜRKİYE FİNALLERİ

TÜBİTAK 50. LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ  TÜRKİYE FİNALLERİ

TÜBİTAK 50.LİSE ÖĞRENCİLERİ ARAŞTIRMA PROJELERİ

TÜRKİYE FİNALLERİ

 

50. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışması İstanbul Asya Bölgesi finalleri Şubat ayında İstanbul’da gerçekleştirilmişti. İzmit Bilim ve Sanat Merkezi Matematik ve Fizik Alanlarında, Kocaeli Fen Lisesi Teknoloji ve Tasarım Alanında, Derince Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yazılım Alanında ve Darıca Özel Bilge Anadolu Lisesi ise Edebiyat alanında birinci olarak Türkiye Finallerinde ilimizi temsil etmeye hak kazanmıştı.

Türkiye Finallerde, Kocaeli’den İzmit Bilim ve Sanat Merkezi Matematik ve Fizik Alanlarında Türkiye Üçüncüsü ve Kocaeli Fen Lisesi Teknoloji ve Tasarım Alanında Türkiye Üçüncüsü olmuştur.

Okul yöneticilerimizi, danışman öğretmenlerimizi ve sevgili öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamlılığını diliyoruz.

Ana Hizmet Binası Körfez Mh.Ankara Karayolu Cd. No 129 Pk41040 İzmit/KOCAELİ ........ Ek Hizmet Binası Kozluk Mah. İnönü Cad. No32 İZMİT/KOCAELİ - 0(262) 300 58 58 / 0(262) 300 58 59 (Ek Hizmet Binası Telefon 0262 322 12 69 )

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.